Z dniem 25 maja 2018r. wchodzi w życie ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym RODO lub GDPR (General Data Protection Regulation).
Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Ochrony Danych Osobowych (RODO).

PRACA

Firma EKPO Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją narzędzi i asortymentu technicznego uznanych światowych producentów, zatrudni na stanowisko:

Regionalny Inżynier Sprzedaży (woj. podkarpackie):

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe Inżynieria Produkcji (technologia obróbki skrawaniem lub pokrewne),

  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem,

  • doświadczenie w zakresie doboru narzędzi,

  • umiejętność wdrażania nowych rozwiązań technologicznych w warunkach produkcyjnych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • komunikatywność w kontaktach personalnych,

  • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało doradztwo techniczne w zakresie produktów światowych producentów narzędzi skrawających na terenie woj. podkarpackiego, a w szczególności:

  • opracowywanie i optymalizacja technologii obróbki metali u naszych klientów,

  • prowadzenie prób technologicznych nowych rozwiązań narzędziowych,

  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych,

  • systematyczne budowanie relacji z nowymi i istniejącymi klientami.

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę nad ambitnymi projektami u naszych klientów,

  • szkolenia krajowe i zagraniczne,

  • atrakcyjne warunki finansowe powiązane z wynikami sprzedaży,

  • samochód służbowy, laptop, telefon i inne nowoczesne narzędzia pracy,

  • dodatkowe ubezpieczenie indywidualne.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: biuro@ekpo.pl

Doradca techniczno-handlowy:

Oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków,

  • praktycznej znajomości branży technicznej, produkcyjnej, przemysłowej,

  • wykształcenia min. średniego, mile widziane wykształcenie techniczne, preferowane kierunki mechaniczne lub pokrewne,

  • determinacji i efektywności w pracy,

  • umiejętność efektywnego planowania i konsekwentnego działania,

  • prawa jazdy kat. B,

  • znajomości lokalnego rynku klientów przemysłowych i doświadczenia we współpracy z nimi,

  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego.

  • doradztwo techniczno - handlowe w zakresie produktów branży narzędziowej​,

  • bieżący kontakt z klientami firmy w danym regionie,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie relacji z nimi,

  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,

  • stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej.

Oferujemy:

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • pracę w zgranym zespole,

  • szacunek do pracownika i efektywnej pracy,

  • uczciwe i atrakcyjne wynagrodzenie premiujące osiągane wyniki,

  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,

Specjalista ds. handlu i logistyki (sklep internetowy):

Oczekujemy:

  • odpowiedzialności, dokładności, punktualności i zaangażowania

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • komunikatywności

  • obsługi komputera z pakietem MS Office

  • obsługa systemu sprzedaż magazyn WFMAG Biznes będzie dodatkowym atutem

  • rozładunek dostaw

  • przygotowanie towaru do wysyłki

  • pakowanie zamówień

  • współpraca z przewoźnikami, wydawanie i odbieranie przesyłek

  • właściwe składowanie i przechowywanie towarów na magazynie

  • zachowanie czystości na magazynie

  • sporządzanie opisów produktów w sklepie internetowym

  • wprowadzanie danych do systemu sprzedaży

  • inne prace biurowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (8-16)

  • realny wpływ na zakres stanowiska i jego rozwój w strukturze firmy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań i ambitnych projektów oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • dobrą i wspierającą atmosferę

  • stałe godziny pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - działamy od 2007 roku

ul. Przemysłowa 1A, 35-105 Rzeszów

Tel. 17 785 23 66, Fax. 17 785 23 67

biuro@ekpo.pl